121 kursantów

Opis

Certyfikat oraz faktura zostaną wystawiane drogą elektroniczną. W przypadku chęci otrzymania wersji papierowej, doliczona zostanie opłata za przesyłkę. 

W związku z panująca sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Główny Inspektor Pracy dnia 01.04.2020 r., przedstawił stanowisko w zakresie szkoleń bhp oraz badań profilaktycznych pracowników. Stanowisko te zamieszczamy poniżej (dostępne również pod adresem LINK ). Stanowisko te umożliwia szkolenie online pracowników.

Szkolenie przez internet daje duże możliwości, a jednocześnie w porównaniu do standardowego szkolenia BHP wiele plusów, jak możliwość skupienia u siebie w domu, spokój i skupienie. W tym wypadku szkolenie trwa około 8 godzin i warto je przeprowadzić jednym ciągiem, czytając i oglądając każdą z prezentacji. Pamiętajmy, że chodzi tu o nasze bezpieczeństwo ! Szkolenie okresowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach roboczych przyda się każdemu, kto wykonuje prace fizyczne.

Szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwaSzkolenie z dziedziny higieny pracySzkolenie online z bezpieczeństwa i higieny

Podstawy prawne

Rozporządzenie MZ z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii; Stanowisko GIP z dnia 01.04.2020 r.

Informacje

  • Modułów7
  • Testów1
  • Czas8h
  • JęzykPolski
  • Kursantów96
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Nauczyciel

60.00 zł